17
items 
Shhhhhh…..don't tell them about their gifts! I couldn't link all that were in the video put did the ones I could!







These are household products we use typically on a regular basis so getting them in bulk cuts down on cost
















These are foods we eat on a regular basis so we bulk up on them!













These are products we use for cleaning and washing. When we buy in bulk its cheaper and we don't run out for a long time.











Here are products for every day use that are just simply cheaper when bought in bulk!



